Wspiera funkcje mózgu i wzmacnia neuroprzekaźniki - 300mg

Fosfatydyloseryna jest naturalnie występującym fosfolipidem, składnikiem lipidowym błon komórkowych.

Odgrywa kluczową rolę szczególnie w komórkach centralnego układu nerwowego, odpowiadając za ich budowę i sprawne funkcjonowanie, wspomaga aktywność wielu istotnych neuroprzekaźników i ich receptorów.

Stężenie fosfatydyloseryny w mózgu zmniejsza się wraz z wiekiem stąd też częsty spadek zdolności kognitywnych (poznawczych, tj. m.in. myślenie, zapamiętywanie, rozumienie) u osób starszych.

Fosfatydyloseryna aktywuje pamięć umysłową, wpływa na sprawność umysłową, zatem jest przydatna dla osób uczących się, wykonujących pracę umysłową, aktywnych intelektualnie i osób starszych.

Składniki: Fosfatydyloseryna, żelatyna, gliceryna, woda oczyszczona, lecytyna sojowa, olej z triglicerydów o średniej długości łańcucha, dwutlenek krzemu, mieszane tokoferole, palmitynian askobrylu.

Składniki W jednej porcji (1 kapsułka)
Fosfatydyloseryna           300 mg

Dawkowanie: 1 kapsułka 1-3 razy dziennie popijając wodą

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Tylko dla dorosłych. Skonsultuj się z lekarzem w przypadku ciąży, karmienia piersią, przyjmowania leków lub złego stanu zdrowia.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra