Omułek zielonowargowy (Green Lipped Mussel) to ekstrakt z zielonej małży nowozelandzkiej Perna Canaliculus (Omułek zielonowargowy) firmy Deep Blue Health pochodzi z  licencjonowanych farm morskich na Południowej Wyspie Nowej Zelandii i jest bogaty w glikozaminoglikany (GAG), kwasy tłuszczowe omega-3 i białko morskie. Ta zielona małża jest liofilizowana w celu zachowania naturalnych substancji odżywczych, które zapewniają wsparcie dla stawów.

Zielone małże tabletki / Korzyści
Unikalna dla Nowej Zelandii, zielona małża była częścią regularnej diety rdzennych mieszkańców - Maorysów i do dziś jest zbierana i spożywana przez Nowozelandczyków. Zielona małża jest doskonałym źródłem składników odżywczych, w tym naturalnego białka morskiego i kwasów tłuszczowych Omega-3. Green Lipped Mussel ( Omułek zielonowargowy) jest optymalnym uzupełnieniem diety dla zdrowych stawów i kości.

Aktywne składniki / małże na stawy
Każda kapsułka zawiera 500 mg sproszkowanej zielonej małży nowozelandzkiej (5: 1), odpowiednik 2500 mg świeżych zielonych małż. Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.

Dawkowanie
Należy przyjmować jedną lub dwie kapsułki dziennie jako uzupełnienie zbilansowanej diety lub według zaleceń lekarza.

Ostrożność
Nie zalecane dla osób uczulonych na skorupiaki. Nie zaleca się w okresie ciąży i laktacji.

Wielkość opakowań
500mg x 60 kapsułek

Gwarancja jakości
Jakość NZ testowana laboratoryjnie. Produkt ten został wykonany zgodnie z międzynarodowo uznanymi zasadami HACCP i Dobrej Praktyki Produkcyjnej.
=======
Opakowania 500 mg x 60 kapsułek

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra