Ekstrakt firmy Helath Now jest otrzymywany z nowozelandzkiej małży Perna Canaliculus. Omułek Zielonowargowy jest importowany z licencjonowanych farm morskich, które mieszczą się na Południowej Wyspie w Nowej Zelandii.

Zielona małża jest gatunkiem endemicznym, czyli takim, który występuje tylko w jednym miejscu na ziemi. Od wieków była bardzo ważnym elementem diety mieszkańców Nowej Zelandii. Po dziś dzień jest zbierana i spożywana przez Nowozelandczyków. Skorupiak stanowi bardzo bogate źródło wielu składników odżywczych, takich jak naturalne białko morskie, czy kwasy tłuszczowe Omega-3, zawiera także wiele witamin oraz minerałów, dlatego może być uzupełnieniem diety, wpływając na zdrowie kości oraz stawów. Dzięki składnikom, którym zawiera, cieszy się tak dobrą opinią.

Omułek Zielonowargowy jest liofilizowany, co sprawia, że wszystkie naturalne substancje odżywcze zostają zachowane i mogą być wykorzystane, stanowiąc wsparcie dla stawów.

Omułek Zielonowargowy Nowozelandzki w kapsułkach DRcaps


Preparat jest dostępny w formie innowacyjnych kapsułek opóźniających uwalnianie substancji odżywczych, wrażliwych na działanie kwasu żołądkowego. W ten sposób zapewnia ich optymalne wchłanianie. Jego skuteczność potwierdzają opinie użytkowników na całym świecie.

Wpływ patentu Capsugel DRcaps na preparat:
- zmniejszenie zapachu oraz smaku produktu,
- wzmocnienie otoczki, zapewniając jej przedwczesne otwarcie oraz odporność na działanie kwasu żołądkowego, nawet bez wykorzystania dodatkowych powłok ochronnych,
- zwiększenie stabilności higroskopijnych składników oraz ochrona substancji wrażliwych na wilgoć,
- wykorzystanie w produkcji jedynie składników pochodzenia roślinnego.Aktywne składniki / małże na stawy
Każda kapsułka zawiera 500 mg sproszkowanej zielonej małży nowozelandzkiej (5: 1), odpowiednik 2500 mg świeżych zielonych małż. Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.

Dawkowanie
Należy przyjmować jedną lub dwie kapsułki dziennie jako uzupełnienie zbilansowanej diety lub według zaleceń lekarza.

Ostrożność
Nie zalecane dla osób uczulonych na skorupiaki. Nie zaleca się w okresie ciąży i laktacji.

Wielkość opakowań
500mg x 60 kapsułek

Gwarancja jakości
Wyprodukowano w UE
=======
Opakowania 500 mg x 60 kapsułek

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra