Zamówienie

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa gdy zamówienie przekroczy 200 EUR

Służymy pomocą

Masz pytania? Odpowiemy i doradzimy

14 dni na zwrot

Zgodnie z regulaminem przysługuje Ci 14 dni na zwrot towaru

Płatności natychmiastowe

Dla Twojej wygody obsługujemy płatności kartą PayPal

1. Podstawą realizacji zamówienia jest kompletne i zgodne z prawdą wypełnienie formularza.

2. Korektę do swojego zamówienia klient może wprowadzić tylko do momentu wysłania przez Sklep potwierdzenia przyjęcia zamówienia od Klienta. Klient może również wycofać swoje zamówienie zanim zostanie ono potwierdzone przez Sklep. W wypadku opłaconego zamówienia Sklep zwraca wpłacone pieniądze pomniejszone o koszty obsługi bankowej i księgowej.

3. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, które zawiera niekompletne dane, np. błędny adres wysyłkowy, brak adresu e-mail, które są niezbędne do zrealizowania zamówienia. Również zamówienia, które nie zostaną opłacone w terminie 7 dni roboczych od dnia ich złożenia będą uznawane za nieaktualne i nie będą realizowane. Wyjątek stanowią indywidualne ustalenia między Klientem a Sklepem.

4. Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT, po uprzedniej prośbie Klienta-PRZED WYSTAWIENIEM PARAGONU. .

5. Jeśli faktura ma zostać wystawiona na firmę lub instytucję, należy podać nazwę podmiotu, dane oraz NIP. Dokonując zakupu w Sklepie, Klient wyraża zgodę na wystawienie faktury bez podpisu.